mieszkania

Mieszkania

MARCINKOWSKIEGO 11 oferuje głównie mieszkania 1 i 2 pokojowe, o powierzchni od 33 do 46 m2, idealne dla singli lub młodych rodzin których kompaktowe rozkłady pozwalają również na ich wykorzystanie jako mieszkania pod wynajem. Dostępne są również mieszkania 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 59,8 do 78,6 m2 aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce na przyszłość. Całość uzupełnia jedno 5-cio pokojowe mieszkanie, na najwyższej kondygnacji, o powierzchni 98 m2 i ponad 18-to metrowym balkonem.

Już od 3-go piętra dostępne są mieszkania z widokiem ponad dachami okolicznej zabudowy!

Dodatkowo:

  • Balkony w każdym mieszkaniu - o powierzchni, w zależności od lokalu, od 2 aż do ponad 32 m2!
  • Komórki lokatorskie – jako dodatkowa opcja.
  • Garaż na poziomie parteru – jako dodatkowa opcja.
  • Parking naziemny bezpośrednio przy budynku – jako dodatkowa opcja.
  • Ogrzewanie miejskie.
  • Światłowód z szybkim Internetem.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy MARCINKOWSKIEGO 11 mają pewność, że wprowadzą się do mieszkań zaprojektowanych z troską o funkcjonalną i ergonomiczną przestrzeń, dającą możliwość łatwej aranżacji. W kawalerkach istnieje możliwość wydzielenia sypialni, a dla poszukujących większych przestrzeni oferujemy opcję łączenia dwóch kawalerek w jedno, prawie 70-cio metrowe, funkcjonalne mieszkanie. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności wraz z maksymalnym, naturalnym doświetleniem pomieszczeń.

UWAGA: powierzchnie mieszkań w opisach uwzględniają ich powierzchnię wewnętrzną tj. powierzchnię mieszkania mierzoną po wewnętrznym obrysie ścian z tynkami, tak jakby ścianki wewnętrzne nie istniały, ponieważ nie wykluczamy możliwości zmian aranżacji polegających np. na łączeniu pomieszczeń. Powierzchnie do aktów notarialnych i ksiąg wieczystych są aktualizowane do powierzchni użytkowej tj. są pomniejszone o powierzchnię pod wewnętrznymi ścianami rozbieralnymi.

 

1 MARCINKOWSKIEGO 11-www
2 DUŻY BALKON MARCINKOWSKIEGO 11-www
2 POK MARCINKOWSKIEGO 11-www
4 POK MARCINKOWSKIEGO 11-www
© 2020 VI-INWESTYCJE CL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. | 40-087 Katowice, ul. Sokolska 78-80 | NIP: 634-295-79-80 | REGON: 383199134 | KRS: 0000784010
Wdrożenie - BlueCoyote

Treści zawarte w Serwisie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a zawarte w nich informacje mogą ulec zmianom na etapie realizacji inwestycji. Wizualizacje, zawarte w Serwisie, mają charakter poglądowy, nie przedstawiają właściwości inwestycji, jej zupełności, nie stanowią próbki lub wzoru oraz nie mają charakteru publicznego zapewnienia. Przedstawiony na nich wygląd budynku i bezpośrednie zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianom na etapie realizacji inwestycji. Zagospodarowanie terenu, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest przykładem możliwości takiego zagospodarowania i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Szczegółowe i wiążące informacje zawarte są w Prospekcie Informacyjnym i Umowie Deweloperskiej.